Współpraca

Szablon autorstwa Agaty, stworzony na potrzeby Wioski Szablonów
Nagłówek autorstwa Judasza, na potrzeby Wilczym Tropem.

Zasady
1. Blog nie może być zawieszony/nieaktywny.
2. Ty wstawiasz nasz banner / link do WT pierwszy.
3. Musi być on umieszczony w widocznym miejscu.
Mało, prawda? Właśnie.

NASI PARTNERZY
Katalogi
Blogobranie
Katalogowo
Katalogowy Świat
Rejestr Blogów
Internetowy Spis
Spisownik

Blogi grupowe
The Vampire Masquerade
New York
Pięć Królestw
Eranwen

Inne
Character Image
Thurn to dust
ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Partnerstwo, czyli reklama za reklamę. Jeśli chcesz by link do Twojego bloga znalazł się u nas, wstaw link do nas u siebie w widocznym miejscu (nie w poście!) i napisz wiadomość do którejś z administratorek, bądź tutaj w komentarzu. Na wstawienie linku mamy 24 godziny.
<div style="text-align: center;">
<a href="http://wilczym--tropem.blogspot.com/"><img src="http://s5.ifotos.pl/img/oiedbu27G_wsewaqa.gif" /></a>

<div style="text-align: center;">
<a href="http://wilczym--tropem.blogspot.com/"><img src="http://s2.ifotos.pl/img/oieuOFvL6_wawwsew.jpg" /></a>

14 komentarzy:

 1. http://shadowhunter-chronicles-la.blogspot.com/

  Może sojusz?
  *Mel aka Sonny, która wyczaiła Lunz w internetach <3*

  OdpowiedzUsuń
 2. Proponujemy sojusz c:

  http://hogwarckie-kroniki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  chciałabym zaproponować współpracę razem ze spisem Szafa Blogów Naruto. Jeśli współpraca zostanie przyjęta, prosiłabym o poinformowanie nas.
  http://szafa-blogow-naruto.blogspot.com/
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Po sprzeciwieniu się decyzji Rady Jedi i wyruszeniu na wojnę, Revan zwyciężył w wojnach mandaloriańskich. Po zakończeniu tego konfliktu Revan, wraz ze swym uczniem Malakiem, odkrył tajemnicze Gwiezdne Mapy, prowadzące do prastarej Gwiezdnej Kuźni - przesiąkniętej ciemną stroną stacji kosmicznej starożytnego imperium Rakatan. Używając potęgi stacji do wytworzenia wielkiej ilości wojsk, Revan i Malak powrócili do cywilizowanej części galaktyki. Revan - mianując swoją armadę flotą Imperium Sithów - zwrócił się otwarcie przeciw Republice, próbując przejąć nad nią władzę.
  Zapraszamy na sojusz, Jedi Civil War
  [Proszę o informację zwrotną u nas, wtedy blog zawita w zakładce :)]

  OdpowiedzUsuń
 5. Dolina Monahan od lat pogrążona jest w wojnie. Śmierć każdemu zagląda w oczy i każdego śmiertelnika się ima. Dwa, wrogo do siebie nastawione Królestwa toczą zaciętą grę o tron. Trwa krwawa pożoga, naokoło ziemia zbrukana jest posoką. Rację bytu mają tylko najsilniejsi i światli na umyśle. Wybitni intryganci i znakomicie szermierze. Ostatnimi czasy w najciemniejsze, choćby zaułki dochodzą pogłoski o cieniach, które rzekomo przyłączyły się do bitwy. Czyżby miał nastać koniec ludzkości? A może Królestwo Hearlionu i Earlionu połączą siły, mimo nienawiści, którą do siebie pałają, aby stawić czoła poczwarom z krainy Hadesa, których chłód przenika na wskroś, docierając do szpiku kości i pozbawiając esencji życiowej. Wszystko leży w naszych rękach. Jak dalej potoczą się losy Monahan? Czy wreszcie nastanie tam spokój? A może na ratunek przybędą istoty zwane smokami, kto wie...? Jednego można być pewnym - Istnieje tylko jedno piekło to, w którym żyjemy.

  ~~ Proponuję sojusz. -> http://przedwieczny-nastanie-koniec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć! Sojusz? ;)

  rehab-center-in-alaska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Sojusz?
  http://i-tentativi-di-vita.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 8. Londyn. Stolica Imperium Brytyjskiego, nad którym słońce nigdy nie zachodzi. Stolica stabilizacji i dobrobytu, rozwijająca się pod rządami miłosiernie nam panującej już od 51 kat królowej Wiktorii. Oczy całego świata zwrócone są na Wielką Brytanię – największe mocarstwo światowe, przeżywające złoty czas rozkwitu przemysłu. Pojawiają się coraz to nowsze wynalazki, mające ułatwić i udoskonalić marny żywot zwykłego zjadacza chleba.
  Lecz każda maszyna wymaga ludzkiego nadzoru – oraz ciężkiej pracy. Fabryki przepełniają się pracownikami, oddającymi niemal niewolnicze przysługi. Jaki inny wybór jednak mają, gdy wśród najniższych warstw społecznych panuje bezrobocie spowodowane przeludnieniem?
  W połowie XIX wieku do Anglii napłynęło wielu irlandzkich imigrantów. W 1882 roku pojawili się także żydowscy uchodźcy z carskiej Rosji. Pociągnęło to za sobą konsekwencje w postaci pogorszenia się warunków mieszkaniowych i możliwości zatrudnienia w najuboższych dzielnicach Londynu. Przestępczość i alkoholizm są zjawiskiem powszechnym w dzisiejszych czasach. Kobiety zmuszane są do prostytucji, małe dzieci zaś – do ciężkiej pracy na ulicach i w fabrykach.
  Niedogodności doprowadziły do demonstracji, które pojawiają się nieustannie na ulicach East Endu już od dwóch lat. Nikt o zdrowych zmysłach nie zapuszcza się w miejsce upadku moralnego. Szczególnie, gdy od pewnego czasu nie jest jasne czy po wejściu tam kiedykolwiek będziesz w stanie wrócić.

  Proponujemy współpracę,
  Revolution in London

  OdpowiedzUsuń
 9. https://mafia-rot.blogspot.com
  Może znajdzie się ochota na sojusz z nami?:D

  OdpowiedzUsuń
 10. Eranwen to gra typu PBF (Play By Forum) dostępny dla każdego, kto lubi pisać. Fabuła na Eranwen to mieszanka fantasy i steampunku, a także posiada cząstki z Angielskiej ery Wiktoriańskiej. Sześć ras, jedenaście klas - do twojego wyboru. Stwórz postać i rozpocznij własną historię!

  [ http://eranwen.blogspot.com/ ]

  Zethar Grey.

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam! Proponuję współpracę z szabloniarnią Łowcy Snów. O odpowiedź proszę w zakładce "współpraca".
  Pozdrawiam,
  N.D.

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam! Chcię zaprosić Was do katalogu katalogów, spisów, betowni, recenzowni, ocenialni, analizatorni, szabloniarni i wszystkiego innego, co istnieje na Blogspocie.
  Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszam!

  sb--sb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Współpraca: http://welcome--in--hogwarts.blogspot.com ? :)

  OdpowiedzUsuń

© Agata | WioskaSzablonów | x.