Regulamin

Jako administrator bloga, nie wyrażam zgody na kopiowanie, powielanie, czy jakiekolwiek inne wykorzystywanie zdjęć, czy tekstu z tego bloga bez mojej zgody.


[podstawa prawna: dz. u. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: dz. u. 94 nr 43 poz. 170]

1. REGULAMIN OGÓLNY
1.1. Administrator to też człowiek. Musi jeść, spać, więc nie siedzi na blogu dwa cztery na dobę i również ma prawo się mylić.
1.2. Obrażanie w jakikolwiek sposób innych jest zakazane, tyczy się to również odczuć moralnych, religijnych czy też przekonań. Szanujemy się nawzajem. Punkt ten nie dotyczy części fabularnej bloga, postacie jak najbardziej mogą w siebie rzucać mięsem.
1.3. Szanujmy nasz ojczysty język i nie kaleczmy go. Jeśli ktoś chciałby powoływać się na swoje dowolne "dys-", wskazane jest korzystanie z przeglądarek, wychwytujących błędy lub redagowanie postów w Wordzie (to żadna ujma dla dumy, administratorka coś o tym wie ;) )
1.4. Jest specjalna podstrona służąca do reklamowania się i proszę się tego trzymać!

2. REGULAMIN POSTACI
2.1. Nie ma ograniczenia w ilości postaci, ale pamiętajcie, że każdą z osobna dotyczy podpunkt 3.2.
2.2. Nie można zabić innej postaci bez pozwolenia jej właściciela.
          2.2.1 Wyjątek: jak wiadomo, są silniejsi i są słabsi, dlatego nie chojrakujemy i nie prowokujemy silniejszych. W przypadkach nadużyć swego prawa nietykalności, jedna postać może zabić drugą, oczywiście za zgodą administracji.
2.3.  Nie tworzymy superbohaterów, oraz postaci niepokonanych. Żadna postać nie jest niezniszczalna.
2.4. Jeśli oboje sterujących zadecyduje o partnerstwie swoich postaci, trzeba napisać o tym do administracji aby poprawiła informacje w formularzach.
2.5. Naprawdę warto zapoznać się z opisem wilkołaków - nawet, jeśli sądzicie, że na ich temat wiecie absolutnie wszystko. Zawarte tam są pewne ograniczenia, do których należy się zastosować podczas tworzenia postaci .
2.6. Dwie postacie nie mogą mieć tego samego wyglądu. Wyjątek - bliźnięta.

3. REGULAMIN POSTÓW
3.1. Można pisać zarówno w 1 osobie, jak i 3 osobie.
3.2. Opowiadania piszemy minimum raz na dwa tygodnie, chyba że uprzedzicie administracje o dłuższej nieobecności.
3.3. Opowiadania to nie tylko jedno zdanie wypowiedziane przez postać. Każdemu człowiekowi zdarza się pomyśleć, poczuć, wykonać jakiś gest, zmienić mimikę twarzy czy choćby ton głosu. Postarajcie się więc to opisać, coby jak najlepiej daną sytuację przedstawić.
3.4. Wszystkie treści +18 prosimy odpowiednio oznaczać, ponieważ na blogu mogą znajdować się użytkownicy poniżej 18 roku życia. (dobrze wiemy, że i tak takie osoby będą to czytać, ale tak dla zasady zaznaczamy)
3.5. Na blogu są dozwolone przekleństwa, jednak w umiarze, czyli nie bawimy się w Wilka z Wall Street i nie wciskamy "kurwy" co drugie słowo.
3.6.  Nie ma postaci wszechwiedzących i wszechwładnych. Postacie nie mogą więc wiedzieć o tym, co działo się bez ich udziału, nie mogą również decydować o tym, co dzieje się z postaciami innych, jak i wiedzieć że są obgadywane i tak dalej, dopóki ktoś im o tym nie powie.

4. REGULAMIN CZATU
4.1. Na czacie powinno się, nie trzeba, ale powinno się używać imienia postaci.
4.2. Można przeklinać.
4.3. Zabronione stanowczo jest obrażanie, wyśmiewanie, dokuczanie lub inne wszelakie środki przemocy.
4.4. Za nieustanne łamanie tych zasad, admin ma prawo postawić do pionu danego sterującego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WioskaSzablonów | x.