Informacje

Dzień dobry!

Za parę dni minie rok od zamknięcia Wilczym Tropem. W związku z nadchodzącą pierwszą rocznicą, mam dla was parę informacji, dla większości zaskakujących.

Po pierwsze, jak już pewnie zauważyliście, zniknęły wszystkie posty oraz etykiety. Bez obaw, są dalej na bloggerze, jednak w wersji roboczej. Ciągle możecie je poczytać, wystarczy wejść w panel i odnaleźć interesującą was historię. Nie zostaną stamtąd usunięte.

Po drugie, szykuje się ponowne otwarcie bloga. Planowane jest na początek czerwca, dokładniejszą datę podam niedługo. Mam nadzieję, że się cieszycie! Nadchodzą wielkie zmiany, jednak bez obaw, będziecie mogli zatrzymać swe postacie. Będą wymagane jedynie małe poprawki. Co oferuje nowe WT?
× inna szata graficzna.
× bardziej angażująca fabuła, rozgrywająca się rok później.
× ciekawsza i wpływająca na losy postaci mechanika, zdobywanie unikalnych zdolności, podnoszenie statystyk, wykonywanie zadań.
× aktywny Mistrz Gry.
× do wyboru pięć rodzajów wilkołaków, gdzie każdy ma oryginalne wady oraz zalety.
Resztę informacji będę podawać z czasem. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania, zapraszam do komentowania lub pisania do mnie bezpośrednio.

Po trzecie, będę wdzięczna za wszelką reklamę. Niech nas będzie więcej!

~ Alfie.

11 komentarzy:

 1. Czyli już mogę ogłosić światu, że pracowałyśmy nad WT i nie będziesz krzyczeć XD. Postaram się skontaktować (w miarę możliwości oczywiście) ze wszystkimi byłymi członkami WT.
  No to czekamy! (;

  OdpowiedzUsuń
 2. Patrzenie na moją dawną kartę sprawia, że mam ochotę wydłubać sobie oczy i pomimo obawy, że kolejna wcale nie będzie lepsza, wchodzę w to : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Najpierw spotkanie mojego kochanego Lu-ge z Yixingiem, to pierwsza informacja tego dnia, a teraz to! Yah! Ludzie, dzisiaj jest dzień dobroci, czy co? W każdym bądź razie - wchodzę w to, ale tym razem pobawię się nieco z moją KP Natalie, tylko... Cóż, chyba będę musiała poprosić któregoś z adminów o dodanie do autorów na blogu. Idę to zrobić.
  ~Natalie i druga postać, której imienia nie pamiętam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jako ostatnia dowiaduje się o tym poście. XD Świetnie, że jest już mniej więcej wybrany termin. Tyle czekania, a teraz jestem wolna i mogę znowu tu być. Jejku, świetnie! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. To ja jestem ostatnia XD
  TO co z tym otwarciem?

  OdpowiedzUsuń
 6. Przykro mi za zrobienie Wam nadzei ale z tego co widzę raczej otwarcia nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Brawa dla administracji! Huni, możesz być dumna:)

  OdpowiedzUsuń

© Agata | WioskaSzablonów | x.