Pary i potomstwo

Wilkołaki tworzą związki bardziej zbliżone do ludzkich niż wilczych. Partnerami nie zostaje się na całe życie, przecież kto nie ma przynajmniej jednego ex. "Wszystko co ludzkie nie jest mi obce", więc wszelkie zdrady, romanse, brak stałego partnera nie jest niczym szczególnym w społeczeństwie wilkołaków.

Tutaj znajduje się utrudnienie. U ludzi nie ma rui, jednak obejmuje ona wilkołaki. Te stworzenia posiadają pewną ciekawą cechę. Choć zajść w ciążę mogą cały rok, to jeden raz w roku mają taki czas, gdy obie płcie są pobudzone. Nic dziwnego, że przez ten czas dochodzi do bardzo wielu walk, gdyż testosteron u mężczyzn bardzo się podnosi, a znów kobiety są bardzo chętne (można powiedzieć, że przez ten okres zachowują się jak każdy typowy facet i myślą tylko o jednym). Takie wilcze przekleństwo. Ciąża trwa rzeczywisty tydzień, a rodzi się od jednego do czterech młodych. Szczenięta rodzą się zazwyczaj w postaci ludzkiej, bardzo rzadko w wilczej (czego często nie przeżywają). Kobieta podczas ciąży nie może się przemieniać, inaczej poroni, tak więc nawet przy pełni księżyca pozostaje w postaci ludzkiej. Dzieci otwierają oczy od razu, dorastają zupełnie tak jak ludzie, z tym, że wcześniej dojrzewają mentalnie. Te bardziej wilcze już w wieku dwóch latek zachowuje się jak dorosły, jest również dużo bardziej rozwinięty fizycznie, to jednak wiąże się z tym, że nie żyją tyle ile ludzie, a tyle, ile wilki, tak więc rzadko kiedy bardziej wilcze młode dożywają dwudziestki. Śmiertelność wszystkich wilczych potomków podczas pierwszego roku życia wynosi od 10 do 30%, a najwięcej zgonów towarzyszy pierwszej przemianie, która występuje około 10-12 tygodnia życia.
~ podstrona Oczami Wilka

Tak to już u nich jest. ;) Co do mechanizmu partnerstwa na blogu: 
Partnerami można zostać właściwie od razu, a nawet przed dołączeniem. Wysyła się wtedy wiadomość do administratora z imionami postaci. Obie postacie muszą mieć ponad piętnaście lat ludzkich, by byli parą i ponad szesnaście (według prawa) by mogli być narzeczeństwem, a potem małżeństwem. Ślub odbywa się po cichu (mała ceremonia, przysięga słowna, bez księdza, wesela) czy też normalnie (kościół, huczne wesele, goście). W pierwszym wypadku muszą zostać napisane dwa opowiadania, jedno od kobiety, jedno od mężczyzny z przysięgą. W drugim wysyłamy do administracji miejsce i spis gości, a cała impreza zostanie potraktowana jak event.
By mieć dzieci, kobieta musi mieć minimum piętnaście lat. By posiadać dzieci, nie potrzeba partnera - wpadki są całkowicie akceptowane. Ciąża trwa rzeczywisty tydzień, młodych jest od jednego do czterech. Trzeba napisać minimum pięć opowiadań, w którym będzie wątek o ciąży, jak również przed minięciem terminu wysłać liczbę dzieci i ich formularze. Młodymi mogą sterować autorzy rodziców, bądź osoba z zewnątrz, o ile właściciele rodziców na to pozwolą.

Legenda:
Mężczyzna
Kobieta

PARY


DZIECI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WioskaSzablonów | x.